Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters

  • 71 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters Warszawa jest położony 10 min jazdy od Pomnika Mikołaja Kopernika w Warszawie i 2 km od Placu Defilad w Warszawie. 1-pokojowy apartament z tarasem położony jest w małej odległości od Pola Mokotowskiego.

Obiekt oferuje miejsce do pobytu dziennego, restaurację tarasową i miejsce do siedzenia, a także takie udogodnienia jak zmywarka. W tym apartamencie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów, bezpłatne kosmetyki i ręczniki kąpielowe.

W obiekcie na balkonie znajdują się aneks kuchenny.

Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters jest wyposażony w aneks kuchenny.

Apartament o powierzchni 71 m² leży w dzielnicy Mokotów w Warszawie, 15 min jazdy od lotniska Chopina. Do centrum Warszawy można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Można również dotrzeć do POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich, które znajduje się 4 km od Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters. Do Swietego Andrzeja Boboli 01 jest mniej niż w odległości 5-minutowego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters Warszawa
Bruna 9, Pictoresque And Exclusive Studio Warsaw Mokotow Invoice, Metro, Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bruna 9, Pictoresque And Exclusive Studio Warsaw Mokotow Invoice, Metro, Parking

84 m od nieruchomości
USD 79 USD 71
za noc
Smart - Modern Mokotów Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Smart - Modern Mokotów Studio

5.8
Przyjemnie 10 opinii
219 m od nieruchomości
USD 62 USD 56
za noc
Wildflower Studio Pole Mokotowskie Park&Metro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Wildflower Studio Pole Mokotowskie Park&Metro

10
Wyjątkowy 1 opinia
250 m od nieruchomości
USD 100 USD 90
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    7 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Ochota
    2,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Słoneczny taras
    • Ogród

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters oferuje Wi-Fi za darmo.
    • Czy Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters akceptuje zwierzęta?
      Niestety Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy ten apartament posiada kuchnię?
      W tym apartamencie goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    7 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Ochota
    2,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Old Mokotów Spacious Two-bedroom Apartment by Noclegi Renters Warszawa

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij